BG ENG
Event list
rows per page » 
  « enter an year or choose from the periods
F>>  
#* Date ** Event Organizer Deadline
1. 26.10.2019 - 27.10.2019 Купа "Пазарджик"
26.10.2019 - Средна 1, 27.10.2019 - Средна 2
Маратонец 22.10.2019 23:59:59
43. Наредба         Entries Register
2. 19.10.2019 - 20.10.2019 Купа "Тетевен"
19.10.2019 - Средна 1, 19.10.2019 - Нощен спринт, 20.10.2019 - Средна 2
Вежен 14.10.2019 23:59:00
42. Наредба         Entries Register
3. 19.10.2019 - 20.10.2019 Приз "Хасково"
19.10.2019 - Средна, 20.10.2019 - Средна дистанция
Компас - 1994 15.10.2019 23:59:59
42. Покана         Entries Register
4. 13.10.2019 Маратон по ориентиране „Хемус“ СКО Хемус 08.10.2019 19:59:59
41. НАРЕДБА         Entries Register
5. 12.10.2019 Купа "Троян" СКО Хемус 08.10.2019 19:59:59
41. НАРЕДБА         Entries Register
6. 06.10.2019 ДП - маратон - 2019 БФО, НСА - Сивен 30.09.2019 23:59:59
40. Покана         Entries Register
7. 05.10.2019 Купа "Самоков" 2019 НСА - Сивен 30.09.2019 23:59:59
40. Покана         Entries Register
8. 04.10.2019 ДП - нощно - 2019 БФО, НСА - Сивен 30.09.2019 23:59:59
40. Покана         Entries Register
9. 28.09.2019 - 29.09.2019 Купа "Пловдив" 2019 - дневно
28.09.2019 - Спринт, 29.09.2019 - Средна
Пловдив 24.09.2019 23:59:59
39. Покана Настаняване Бюлетин     Entries Register
10. 28.09.2019 НДК-360 НСА - Сивен 24.09.2019 23:59:59
39. Покана         Entries Register
11. 28.09.2019 НДК-360 - бегово изкачване НСА - Сивен 24.09.2019 23:59:59
39. Покана         Entries Register
12. 27.09.2019 Купа "Пловдив" 2019 - нощно Пловдив 24.09.2019 23:59:59
39. Покана Настаняване Бюлетин     Entries Register
13. 23.09.2019 ДП 12-18 2019 - Щафета БФО, Карлък
39. Покана Бюлетин Информация за старта Стартов списък Резултати Entries  
  Сплитове            
14. 21.09.2019 - 23.09.2019 ДП 12-18 спринт и дълга, ДП Ветерани - спринт, дълга, средна
21.09.2019 - Спринт, 22.09.2019 - Дълга, 23.09.2019 - Средна- ветерани
БФО, Карлък
38. Покана Стартов списък Клубен стартов списък Бюлетин Резултати Entries  
  Сплитове Клубни резултати GPS Проследяване дълга Състезатели с GPS - Дълга Резултати Дълга    
  Сплитове Дълга Клубни резултати Дълга Резултати Средна Сплитове Средна      
15. 15.09.2019 купа"РУСЕ-2019"-втори старт Компас крос
37. Наредба Бюлетин-коригиран стартов списък - 2ден резултати - 2 ден сплитове - 2 ден Entries  
  Отборно класиране            
16. 14.09.2019 - 15.09.2019 Купа Разлог
14.09.2019 - Средна, 15.09.2019 - Спринт
Пирин
37. Наредба Купа Разлог 2019 Бюлетин стартов списък ст.списък по клубове резултати 1 ден Entries  
  сплитове 1 ден сплитове 2 ден резултати 2 ден        
17. 14.09.2019 купа"РУСЕ-2019"-първи старт Компас крос
37. Наредба БЮЛЕТИН- коригиран схема 1 ден стартов списък - 1ден резултати - 1 ден Entries  
  сплитове - 1 ден            
18. 08.09.2019 XXXV-ти състезания за ветерани и за призове "Кирил Боянов" и "Георги Янев" Кракра
36. Наредба Бюлетин 1 Бюлетин 1 Стартов списък Резултати Entries  
  Сплитове            
19. 08.09.2019 Браун Къп Браун тим
36. Наредба Бюлетин Резултати Сплитове   Entries  
20. 07.09.2019 Купа " Кракра Пернишки" Кракра
36. Наредба Бюлетин 1 Стартов списък Резултати Сплитове Entries  
21. 06.09.2019 - 07.09.2019 Купа"Перник" - състезание за деца
06.09.2019 - Спринтова дистанция, 07.09.2019 - Средна дистанция
Кракра
36. Наредба Бюлетин 1 Стартов списък     Entries  
22. 01.09.2019 Купа "Сивен" - щафета НСА - Сивен
35. Покана Бюлетин 2 Стартов списък Резултати Сплитове Entries  

 

Legend
* На първи ред - номерация
  На втори ред - седмица в годината
** By default - "This and next month"