BG ENG
Event list
rows per page » 
  « enter an year or choose from the periods
F>>  
#* Date ** Event Organizer Deadline
1. 29.06.2019 - 30.06.2019 Купа "Бургас 2019"
29.06.2019 - Средна дистанция 1, 30.06.2019 - Средна дистанция 2
Странджа
26.              
2. 28.06.2019 Купа "Бургас 2019" - спринт Странджа
26.              
3. 23.06.2019 ДП 20-21 2019 - Щафета Трапезица - 1954 17.06.2019 23:59:59
25. Покана         Entries Register
4. 23.06.2019 Купа Велинград - щафети Трапезица - 1954 17.06.2019 23:59:59
25. Покана         Entries Register
5. 21.06.2019 - 22.06.2019 ДП 20-21 2019 - Дълга
21.06.2019 - Купа Велинград 1 ден, 22.06.2019 - ДП 20-21 - Дълга и Купа Велинград 2 ден
Трапезица - 1954 17.06.2019 23:59:59
25. ПОКАНА         Entries Register
6. 21.06.2019 - 22.06.2019 Купа Велинград
21.06.2019 - Средна 1, 22.06.2019 - Средна 2
Трапезица - 1954 17.06.2019 23:59:59
25. ПОКАНА Настаняване       Entries Register
7. 16.06.2019 Купа "Академик" Академик
24.              
8. 08.06.2019 Kупа ТД "Васил Левски' Васил Левски 05.06.2019 23:59:59
23. Наредба         Entries Register
9. 31.05.2019 - 02.06.2019 Купа Елена
01.06.2019 - Средна 1, 02.06.2019 - Средна 2
Трапезица - 1954 27.05.2019 23:59:59
22. ПОКАНА Бюлетин 1       Entries Register
10. 25.05.2019 Черешова купа "Кюстендилска пролет" Руен - 92
21. Покана Видео Бюлетин     Entries  
11. 18.05.2019 - 19.05.2019 Купа Деветашко плато
18.05.2019 - средна-1, 19.05.2019 - средна-2
Мазалат
20. Наредба Бюлетин Стартов списък Клубен стартов списък Резултати Средна 1 Entries  
  Сплитове Средна 1 Сплитове Средна 2 Резултати Купа "Деветашко плато" 2019      
12. 11.05.2019 - 12.05.2019 ДП 20-21 Средна и Спринт
11.05.2019 - ДП Средна, 12.05.2019 - ДП Спринт
Вариант 5
19. Наредба Бюлетин Резултати на живо Резултати Средна Сплитове Средна Entries  
  Резултати на живо Спринт Сплитове спринт Резултати Спринт Клубни резултати Средна Клубни резултати Спринт    
  Купа "Пещера" 2019 Купа "Брацигово" 2019          
13. 11.05.2019 - 12.05.2019 Купа "Пещера" и Купа "Брацигово"
11.05.2019 - Средна, 12.05.2019 - Спринт
Вариант 5
19. Наредба Настаняване Бюлетин Купа "Пещера" Купа "Брацигово" Entries  
14. 10.05.2019 ДП 20-21 Спринтова щафета Вариант 5
19. Наредба Бюлетин ОТНОСНО ЧИПОВЕ И НОМЕРА ЗА ДП 20-21 Такса безконтактни чипове Стартов списък Entries  
  Резултати Сплитове          
15. 08.05.2019 - 09.05.2019 Национална Универсиада 2019
08.05.2019 - спринт, 09.05.2019 - средна
Академик
19. Стартов списък - 1ви ден Стартов списък - 2ри ден Бюлетин Резултати - 1ви ден Резултати - 2ри ден    
  Отборно класиране            
16. 04.05.2019 - 05.05.2019 БЪЛГАРСКА ПАРКОВА КУПА-1,2,3 кръг
04.05.2019 - БПК-2019 - 1 кръг, 04.05.2019 - БПК-2019 - 2 кръг, 05.05.2019 - БПК-2019 - 3 кръг
БФО, Компас крос
18. наредба БПК-2019 БПК-история INVITATION-Bul park cup-2019 Две могили Ви очаква И Русе Ви очаква Entries  
  БЮЛЕТИН -БПК-2019 Още 1 ден за заявки START LIST СЪСТЕЗАТЕЛНИ НОМЕРА БПК-1 кръг-резултати    
  БПК-1 кръг-сплитове БПК-2 кръг-резултати БПК-2 кръг-сплитове Точки след 1 и 2 кръг на БПК-2019 БПК-3 кръг-резултати    
  БПК-3 кръг-сплитове Крайно класиране-БПК-2019          
17. 04.05.2019 - 05.05.2019 Купа "Раднево" и Купа "Марица-Изток"
04.05.2019 - Купа "Раднево" , 05.05.2019 - Купа "Марица-Изток"
Компас
18. Наредба бюлетин настаняване Стартов списък Клубен стартов списък Entries  
  Резултати "Раднево" Сплитове "Раднево" Купа "Раднево" Резултати на живо Резултати "Марица-Изток"    
  Сплитове "Марица-Изток" Купа "Марица-Изток"          

 

Legend
* На първи ред - номерация
  На втори ред - седмица в годината
** By default - "This and next month"